Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A puha, vagy a kemény borítás...

A puha, vagy a kemény borítás könyveket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően a keménykötésűek általában szebbek maradnak meg a polcon is jobban néznek ki. Viszont sokszor viszek könyvet magammal utazáskor, tömegközlekedésen... Ilyenkor túl súlyos egy kemyénborítású.
2020. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, mert a könyv a lényeg, de inkább a kemény borítós könyveket
2020. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
A kemény borító tartósabb. Lehet hülyén hangzik, de nem az is célpont egy könyv vásárlásnál, hogy tartósabb legyen ezáltal hosszabb ideig maradhat a polcomon. A rongyosra olvasott puha fedeles könyvek lent landolnak a fiókba.
2020. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk, igen, ez igaz 😄

Én puha boritosokat veszem, de csak azzal az indokkal, hogy olcsóbb. De van 3 kemény boritósom, és tény azok sokkal szebbek.

2020. máj. 23. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Kábé már mindent elmondtatok helyettem :D

A keményborítósokat jobban szeretem, mert tartósabbak és jobb érzés őket kézbe venni. Viszont a puhaborítósok eléggé olcsóbbak, úgyhogy a legtöbbször beérem azokkal.

2020. máj. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a keményborítósokat preferálom, mivel nem szeretem amikor szétnyílnak a könyveim maguktól.
2020. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a puhatáblasat szeretem, egyszerűen nekem azt kényelmesebb olvasni. Tudom, hogy a kemény fedeles szebben mutat a polcon, de én nem dekorácíonak veszem a könyveket, a kénylemem fontosabb, mint, hogy hogy néz ki a könyves polcom.
2020. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Puha, mert kényelmesebb. Engem a könyvek mint dekoráció nem érdekelnek.
2020. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Audigirl válasza:
En mindig a puha kotesu konyvek hive voltam :) sokkal praktikusabb, es millioszor kenyelmesebb olvasas kozben. De hat ezt is embere válogatja.
2020. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!