Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen eddig a könyvem?

Milyen eddig a könyvem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Wattpadon írok egy könyvet, még nem tökéletes, de érdekelne. Nektek eddig, hogy tetszik?

2020. máj. 26. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Tökéletes
2020. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit (de lehet nagyon) elfelejtetted belinkelni.
2020. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Eddig tetszik!
2020. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó. Eddig az év könyve nálam.
2020. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sorry!

[link]

2020. máj. 26. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fejezetet bírtam, olyan szinten iszonyat a helyesírásod.
2020. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nyelvezete elég furcsa, a helyesírásról meg inkább nem is beszélnék. A nyelvezet majd alakul ha átolvasod még párszor (én általában hagyom "pihenni" pár hónapig mikor kesz vagyok egy fejezettel és utána átírom), a helyesírást meg még nagyon át kell nézni, mert így az az érzesem van, hogy összecsapott az egész.
2020. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A cselekmény több helyen redukált és logikátlan. A helyesírás borzasztó. A történet veleje meg elég klisés. Tudom, valaki az ilyet szereti, és elnézi a hibáit, én nem. Nekem kicsit sem jött be.

Viszont, öröm látni végre egy olyan könyvet wattpadon, amiben a szerző ismeri a párbeszéd megírására vonatkozó szabályokat, és nem forgatókönyv szerűen sorolja fel, ki mit mondott.

2020. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb vessző kell, mint gondolod, a fülszövegnél tartok, de már az is tele van nyomva indokolatlan vesszőkkel.

Nem kell vessző olyan helyre, ahol éppen úgy mondod magadban a mondatot, hogy szünet van.

2020. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!