Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni eredetiben a dr. Michael Newton a lelkünk útja című könyvet?

Figyelt kérdés
Ugye nem azért csinálta az író, hogy csak pénz szerezzen magának? Mint pl. az egy kutya négy élete

2020. jún. 8. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd! Magam nem olvastam, de korábban belefutottam, és ugyanebben a dilemmában voltam. Én arra jutottam, nem éri meg. Ha jól tévedek, az ún. "regressziós hipnózis" módszerét felhasználva írta a szerző a könyvet. Erről érdemes tudni, hogy elég megbízhatatlan, sok kritika éri. Az X-aktákban jól mutat persze.

Visszatérve a könyvre, az már a tartalomleírásnál nem kevesebbet állít:


"Végre beleláthatunk létünk legmélyebb, eddig homályba burkolt titkaiba."

[link]


Valahol, nem tudom már hol, olvastam egy hosszabb részletet belőle, ahol részletesen ecseteli a szerző, hogy hogy állnak "sorba" a lelkek a következő életbeni feladataik kiosztásáért, vagy valami ilyesmi volt a lényeg.


Mindezek tetejébe agykontroll kiadó, ami már önmagában gyanút kell, hogy keltsen.


Én nem állok szkeptikusan hozzá ezekhez a dolgokhoz, de azt kell mondjam, ez egy elég szenzációhajhász kiadvány, nem ebből fogsz megvilágosodni. Ha bárki azzal hozakodik elő, hogy ő megoldotta az univerzum titkait, élet és halál kérdéseit, méghozzá mindezt egy 230 oldalnyi kötetecskében, az mindenesetre erős kételyeket ébreszt az emberben.

2020. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!