Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok az Éhezők...

Mit gondoltok az Éhezők Viadal előzménytörténetéről, az Énekesmadarak és kígyók balladájáról?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, hogy ez "megszentségteleníti" az eredeti trilógiát. Szerintetek jó, vagy teljesen felesleges? Megéri elolvasni, ha a trilógia a személyes kedvenceim között van, vagy csak lerombolná a trilógiáról alkotott véleményemet?
2020. jún. 11. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem rég olvastam el, és nekem nagyon tetszett. Az Éhezők viadala nekem is a kedvenceim közé tartozik, és az én véleményemet nem rombolta le, sőt. Szerintem jó egy új szemszögből is elképzelni ezt az egészet, és megtudni, hogy Coriolanus Snow, hogyan és miért is lett olyan amilyen.

Amúgy én vagyok az egyetlen, aki arra a viadalra is kíváncsi lenne, amit Haymitch nyert meg?

2020. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Érdekes snow szemszögéből.
2023. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!