Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mégis miért Edward szívta ki...

Mégis miért Edward szívta ki Bellából a mérget?

Figyelt kérdés

Ott van Carlisle (vagy hogy hívják) a szuper önkontrolljával. (Legbénább képesség valaha.) Akkor mégis miért Edwardnak kellett? Ez mindig is zavart.

Normális magyarázatot kérek, vagy a könyvbéli indoklást.



2020. jún. 14. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert a többieket nem zavarta volna, ha Bella vámpír lesz. Edward nem akarta ezt.
2020. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
nincs benne egy olyan szinezet is, hogy ha már elkezdték szívni, akkor nagyon nehéz leállni es Edwardnak volt a legtöbb motivációja, hogy leálljon és ne ölje meg? mármint nyilván a többiek sem akarták megölni, de nehezebb lett volna leállniuk, mert nem kötődtek úgy hozzá, mint Bella
2020. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
mint Edward, bocsi, összezavartam magamat is. (btw tök régen olvastam, szóval lehet, tévedek)
2020. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam újra, a könyvben Carlisle -egyetlen orvosként- azt mondja, hogy ha Edward vért vesz a kezéből, akkor neki a fejsérülésénél lévő vérzést el kell állítania. Szóval a könyv szerint csak ilyen banális oka volt.
2020. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!