Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok hasonló könyveket...

Tudnátok hasonló könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Hasonló könyvre gondolok mint a cassandra clare-től a végzet ereklyéi vagy a halál ereklyéi sorozat (nem tudom melyik az eredeti cím mert az első köteten és a többin más név szerepel de ez lényegtelen), tehát egy jó fantasy alkotást keresek amiben vannak drámák, szerelmi románcok, bonyodalmak, harcok, stb.

2020. jún. 27. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rick Riordan: A Kane krónikák, Percy Jackson és az olimposziak, Az olimposz hősei

Chris d'Lacey : Az utolsó sárkány krónikája

Sagem: Szeptimusz sorozat

George R.R. Martin: Tűz és Jèg dal

Christopher Paolin: Örökség ciklus


Ezek nem pont hasonlóak,de szerintem remek olvasmányok. Én legalább is kedvelem. Ezek inkább sárkányos, mágusos, görög és egyiptomi mitológiás könyvek. Sokak szerint gyerekesek de szerintem igen is jó könyvek felnőttek számára. Sajnos a könyvek közül van olyan aminek nincs minden része lefordítva,de angolul is remek.

Most ennyi jutott eszembe, de otthon még keresek .

2020. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!