Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvassam az Alkonyatot? Nem...

Elolvassam az Alkonyatot? Nem tudok dönteni. Régebben láttam pár részletet a filmből és akkor nem tetszett.Lehet, hogy most tetszene. De ha belekezdek az egész "világ" megismerésébe, akkor mindenképp a könyvvel kezdeném.

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem a vámpíros, vérfarkasos könyveket.De félek, hogy ez nem tetszene. Egyszerűen nem tudom, hogy elolvassam-e. A könyv jobb, mint a film? Érdemes elolvasni?

Segítség!

Előre is köszönöm! :)



2020. jún. 29. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első könyv tetszett (a többit nem olvastam). Mivel a film ritka sz*r lett, ezért a többi könyv sem lehet olyan rossz. Próbáld meg, semmi rossz nem történhet.
2020. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az összes rész tetszett. Szerintem érdemes elolvasni.
2020. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

El fogom olvasni.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2020. jún. 29. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy életem,egy halálom "

valahogy nyeröbb.

De hasonló Cassandra Clare Csontváros(+a Végzet ereklyéi univerzum)


Ami nem film de olvasom: L.K Hamilton :Anita Blake,(a 10 könyvig nincs szex)

2020. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Én is csak javasolni tudom az egész Twilight Saga -plusz kiegészítő könyvek- elolvasását.

Sajnos, a filmek jobban is sikerülhettek volna, de azért -párszor- azt is meg lehet nézni.

De a filmek zenéje a legjobb!

2020. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Igereeen!! En nagyon imadtam, sokkal jobb mint a film:)
2020. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!