Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom megvenni R. L....

Honnan tudom megvenni R. L. Stine Libabőr c. sorozatának a 15. részét A rettegés tornyát?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 12:40
 1/4 FarkasKölyök. ***** válasza:

Szia!

Ez egy általános kérdés, hogy milyen oldalakon/helyeken keress? Mert nem írtad, hogy eddig hol kerested. Vagy konkrétan azt várod, hogy valaki, akinek megvan, itt felajánlja? :D


Előre veszem a leghasznosabbat: facebook market place-n épp egy hete hirdetett meg valaki pár darab Libabőr könyvet is (mondjuk nem épp olcsón), de benne van a Rettegés tornya, és mivel feltételezem, hogy a Holtak házát is te kérdezted, így mondom, hogy az is benne van. Keress rá, vagy itt a link, hátha még fent lesz: [link]


Ha csak szimplán érdeklődsz, hogy hol bukkanhatnak fel ilyenek - mivel tudtommal könyvesboltban új könyvként már nem kaphatóak jelenleg, csak antikvár példányt vásárolhatsz - akkor kapásból ott az antikvarium.hu, vagy bármelyik másik antikvárium specifikus oldala - ezeknél gyakran kérést is indíthatsz, hogyha bármikor beérkezik egy példány, neked tegyék félre először. A bookline-nak is van antikvár könyves részlege (az is nagyon sok antikváriumot összefog), vagy ott a szokásos Vatera, Jófogás és a FB Marketplace-n is nagyon megéri nézelődni, néha kincsek vannak fent. Facebookon vannak használt könvyek adás-vételével foglalkozó oldalak/csoportok, illetve cserélős is, de van ingyen könyveket felajánlós is - lépj be ezekbe ha érdekel ilyesmi. De sima ingyen elvihetős csoportokba is szoktak komplett könyvespolcnyi dolgokat feltenni, van hogy teljesen jó és újabb könyvek vannak bennük, bár ez a ritkább és szinte azonnal van rájuk 200 jelentkező. Esetleg kérdésben is kiírhatod a csoportban, hogy valakinek nincs-e felesleges/eladó darabja. Ezen kívül fb-n az ismerőseidnek is kiírhatod ha valami ilyesmire szükséged van, meglepően sokszor bukkan fel valakinél a keresett dolog. Persze minél több az ismerősöd annál esélyesebb. Ha pedig nem csak online keresnél, hanem van kedved járkálni és érdekességekre bukkani, akkor kifejezetten ajánlom a könyvszekereket, ahol még olcsó is a könyv, vagy az antikváriumokat, mert gyakran a felét sem teszik fel online a kínálatuknak. Budapesten a Múzeum körúton és a belvárosban rengeteg van, de elszórva máshol is, sok eldugott helyen, egész ritkaságokkal néha. Néha olyan is van, hogy némelyik kitesz több láda könyvet ingyen az utcára... lehet szerencséd, hogy épp benne lesz egy ilyen. Illetve lomtalanításoknál is meglepően sokan tesznek ki ládaszámra könyvet, azokat is érdemes átnézni, plusz szerencsére egyre divatosabb a kerítésre kirakni a "felesleges" könyveket a kukába dobás helyett, ha máshogy nem akar bajlódni velük. Persze a legjobb ha meghirdeti, hogy elvihető. Amúgy adományboltokba is szokott mindenféle akadni könyvből is, vagy évente a könyvtárak selejteznek és ott is kikerülnek egész jók a rongyosra olvasottak mellett, van néha kb használatlan könyv, amit valamiért nem vettek ki elegen és ezért kilistázták... Ezt mindet végigjárhatod, ha ennyire vadászol egy könyvre.

2020. aug. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! A facebook-osra rá fogok írni. Egyébként most külön a Libabőr sorozat érdekel és már csak az utolsó két kötet kell, hogy teljes legyen a gyűjtemény. Antikvarium.hu, Bookline, Jósogás, stb. Ezeket már mind megnéztem és ez volt a következő ötletem.
2020. aug. 21. 23:00
 3/4 A kérdező kommentje:
A facebookos már eladta mire megkérdeztem, szóval ha bárkinek van eladó példány, vagy tud olyan oldalt, boltot, helyet, ahol beszerezhetem, az írjon!
2020. aug. 23. 18:59
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés, de a Könyvmolyképzőn már előkészületben van az első három rész, reméljük kiadják az egész sorozatot újra.
2022. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!