Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresem a következő angolul...

Keresem a következő angolul íródott saját slash történetet? (jó pár éves történetről van szó, fantörténet nem normál könyv)

Figyelt kérdés

Szóval, bár nem sok reményem van, hogy bárki is ismeri, de hátha.

Évekkel ezelőtt olvastam egy számomra nagyon érdekes és szórakoztató saját írást, amit a neten találtam, angol nyelven.

Nyomokban emlékszem csak a sztorira, de ami még megvan azt leírom.


Kezdetnek, ez egy meleg történet volt.

Az egyik főhős egy azt hiszem űrhajós (?) volt, aki valamilyen módon egy idegen bolygóra/civilizációba került. Ez az idegen civilizáció egy másik fajhoz tartozik konkrétan. Még rémlik, hogy az oldalon voltak fanartok, ami alapján a normál emberi mérethez képest a másik főhős kb kétszer akkora. Még arra is emlékszem, hogy nem teljesen emberi kinézete volt ennek a bizonyos másik fajnak.


Ennek az idegen civilizációnak voltak uralkodói, tehát egyfajta hierachikus rendszerben játszódik. Az uralkodó fia az idegen ürhajósban a "párját" ismerte fel, ami elindított köztük egyfajta ösztönös kötési folyamatot. Plusz voltak még egyéb ármányok is, így rögtön az elején de már nem emlékszem pontosan.

Még arra is emlékszem, hogy nem tudtak közös nyelvet használni, nem értették sem azt amit az ember főhős mondott az idegen civilizáció tagjai, sem pedig az ember nem értette őket. Ameddig olvastam végig így volt, pont ott hagytam félbe, ahol már kezdték úgymond megérteni egymás beszédét.


Tudom, mindez leírva nagyon furán hangzik, de emlékszem rá, hogy tényleg nagyon tetszett. Lehetőleg csak olyan írjon, aki tud segítei az ízlésemre vonatkozóan nem kérek megjegyzéseket.



2020. júl. 19. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, pedig jól hangzik! Arra esetleg emlékszel, hogy milyen oldalon láthattad? A képeket nem mentetted le?

Általában sokan felrakják ao3-re is, szóval megpróbálhatod keresni tagekkel, pl. size difference, alien biology, alien/human relationships, interspecies relationship(s), interspecies romance, alien culture + ezek kombinációival, én ezeket találtam:

[link]

[link]

2020. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Adtál némi ötletet, hogyan is kereshetnék még rà és egy-két angol komment egyenesen rávezetett a történetre. Ha téged is érdekel itt a link.😊

[link]

2020. júl. 20. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
köszi, befigyeltem a kérdést tegnp, mert megtetszett a sztori a leírás alapján :) megyek olvasni
2020. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper, örülök, hogy megtaláltad! Köszi a linket :)
2020. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!