Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvek érdekelnének...

Milyen könyvek érdekelnének Wattpadon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálissak.. Nem nyálas, nem olvashatatlan, hanem normális..


Köszönöm

2020. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesek. Viccet félretéve fantasy, történelmi, nem nyávogós romantikusok és krimik.
2020. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi jöhet, ami nem erotikus, romantikus, kínzásos-szerelmes izé...
2020. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Fantasy, sci-fi főként. Egyedi ötlet, világ szép érzékletesen tálalva.


Nekem bejön ha emellett romantikus és az erotikus is, de csak ha jól van megírva. Önmagában a romantika nem fog meg, nekem kell mellé egy kis körítés, meg rendes történet.


Sokkal inkább ez, mint a tucatfantasy ami kb valaki lehangoló DnD játszma átirata, és nem szól másról csak hogy mennek A-ból B-be, és ölik a szörnyeket.

2020. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát így nekem nincs semmi ami külön megfogna. Egy elborult horror amit imádok és egy nyálas, romantikus cucc is ami marha jó, de ezen a kettőn kívül hosszútávon nem fogott meg semmi🤷🏻‍♀️

Egyébként én több horrort szívesen olvasnák wattpadon, csak nincsenek fent normálisak

2020. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én viszonylag minden kategóriára nyitott vagyok, amíg jól van megírva. De ha lehet, inkább kerülöm az olyan történeteket, ahol 90%-ban csak erotika van, vagy ilyen sugar daddy-s, elrablós-kínzós dolog. De egyébként van, amikor még ilyet is elolvasok, ha normális a sztorija, és nem csak ebből áll, de na, azért inkább nem. :D


Szeretem az olyan könyveket, ahol több mindenből van egy pici. Úgy értem, hogy pl. fantasy könyv, de van benne pici romantika is, esetleg krimi. A legfontosabb szempont az, hogy legyen rendesen megírva, lehetőleg kevés helyesírási hibával. Mivel ugye Wattpadon sajnos, nem sajnos rengeteg olyan sztori van, ami a megfogalmazás, helyesírás miatt már az első fejezetben elhasal. Viszont ha rendes a megfogalmazás, meg az alapsztori is normális, akkor nálam bármilyen műfajú történetnek esélye van.

2020. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A wattpadon kezdetnek már azzal is beérném ha tud fogalmazni az író, használ nagybetűket, és írásjeleket is, lehetőleg helyesen. Csak ezek után jön a kívánságlistán hogy legyen fantáziája, és ne dugjanak két oldalankét a szereplői. Ne legyen logikátlan a sztori.
2020. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%

6/7 Ha érdekel, én nagyon örülnék, ha elolvasnád a jelenleg íródó könyvemet.

Van már minden benne szerintem. :D

Thrillernek indult, kicsit romantikus, krimis, misztikus.

2020. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!