Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » (wattpadon) jó larry stylinson...

(wattpadon) jó larry stylinson fanfiction-ök?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amiben ugyanúgy az xfaktorban ismerkedtek meg, és benne vannak a bandában is. Sok olyat láttam már amiben valami random szituációban vannak, de azok nem tetszenek annyira:/

köszönöm💚💙



2020. aug. 12. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Összeszedtem pár „igaz történeten alapulót” (tehát bandában vannak, x-faktor és stb), mindegyik igényes és szórakoztató, abszolút megéri őket elolvasni.


[link] :Ez még folyamatban van, de ötnaponta, rendszeresen jönnek a frissítések, plusz már jó sok fejezete van.


[link] :Hát ez a történet már évek óta íródik, nagyon hosszú szóval egy jó darabig biztosan el leszel vele, de az írónő itt is aktív


[link] :Ez az egyetlen befejezett történet, az Up All Night turné idősíkján játszódik, szintén nagyon jó.


[link] : Ez nem wattpados, hanem blogspotos, de ezt is nagyon ajánlom elolvasni (jó hosszú), az írónője adta ki például a Tanítvány c. könyvet is, arról szerintem már hallottál.


Remélem tudtam mondani újat is, és hogy el fogják nyerni a tetszésedet:)

2020. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! 🥰
2020. aug. 22. 22:41
 3/3 anonim válasza:
Hoping This Cold Blue Water Scrubs Me Clean And Spits Me Out Again.(@peachminh) Készítsd a zsepit...
2021. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!