Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan Harry Potter fanfictiont...

Olyan Harry Potter fanfictiont keresek ami Lily Evans-ék idejében játszódik (mikor ők voltak roxfortosok), romantikus, és ha lehet szerepel benne Perselus Piton. Tudtok ilyet? Nektek melyik tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés

Ha esetleg tudnátok linket is küldeni hozzá, azt nagyon megköszönném:)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 19. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Merengőn rengeteg Tekergős fic van fenn.
2020. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Esély az időben


Itt Hermione megy vissza az időben egy baleset miatt és közben beleszeret Perselusba. Még egy barátságkötésre is "ráveszi" a Tekergőket és Perselust.

2020. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 igen, tudom, mindig merengőn olvasok ficeket, most inkább arra gondoltam, hogyha van olyan fic ami valakinek nagyon tetszett azt írja le, de azért köszönöm szépen❤️


#2 köszönöm, érdekesnek hangzik❤️

2020. aug. 20. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Reggel nem volt időm megkeresni a linket, de most pótolom. Bár lehet, hogy azóta megtaláltad már. :)


[link]

2020. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen megtaláltam, köszönöm szépen mégegyszer, belekezdtem és eddig nagyon tetszik;)
2020. aug. 21. 00:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán örülök, hogy tetszik. :)
2020. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!