Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kik azok a magyar tini popsztá...

Kik azok a magyar tini popsztárok akik valamennyire hasonlítanak Nagy Márkra a Bexi sorozatból?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
magyar tini popsztár? szerintem magyar popsztár sem létezik, nem hogy tindédzser korú :D
2020. aug. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem, hogyha valaha is megfilmesítenék a könyvet, "tini popsztár" szereplőket keresnénk hozzá, ha ezért kérdezed.

Valószínűleg olyan színészt kérnénk fel, akit az olvasóközönség nem is ismer (beleértve engem is), pedig a szakmájában elismert és tehetséges. Ezeket az előadókat nem szokták agyon reklámozni, mert nem arról híresek, hogy vetkőztek, drogoztak, bántalmazták, beszóltak, hanem "csak" tehetségesek. Mivel énekes szerepről van szó, esélyes például az Operettszínházból valaki. Böngészd át a listájukat, hátha találsz valakit, aki szerinted hasonlít.

Aztán más variációk is elődordulhatnak, nem feltétlenül ez volt a kérdés, szóval nem fejtegetem tovább a film témát😃

2020. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem azért kérdezte
2020. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért nem fejtegettem tovább a filmes dolgot, inkább csupán a "híresség" találáshoz adtam tippet.
2020. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább tini rock-sztárt nevezünk és dalokat hasonlítunk, akkor Lola régi stílusára hasonlít Bexi. De személyiségileg kétlem, mert szerintem Lola nem élt meg ilyen mély dolgokat. Aztán zeneileg el is távolodott a jó iránytól.
2020. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

SP tini popsztárnak számított az én időmben rajongtunk érte :D

Amikor olvastam a Bexit, mindig úgy képzeltem el Nagy Márkot, mint SP. Vagy, mint Márk. Merthogy volt egy Márk nevű énekesünk is. Mármint igazából.


[link]


De SP úgy tudom ma már nem énekel. Fényképész lett talán. Rendes neve amúgy Éder Krisztián, ha valaki nem ismerné.

2021. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!