Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki lehet adni egy darab könyvet?

Ki lehet adni egy darab könyvet?

Figyelt kérdés
Szóval, ha én most írok egy könyvet, akkor azt meglehet oldani, hogy egy darabot csináljanak belőle? Mármint egyetlen egy darabot? Amit én tervezek/írok meg. Nem gondolkodtam olyanon hogy kiadom, csak hogy legyen egy saját könyvem, csak és kizárólag nekem.

2020. okt. 13. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Biztos megoldható, ha van rá pénzed, de a magánkiadásnál annyira ezt nem díjazzák.
2020. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Kinyomtatod nyomtatón, elviszed egy könyvkötőhöz és bekötteted.


A kiadók minimum párszáz példányt nyomtatnak, magánkiadók is.

2020. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a második írta, arra gondoktam én is, a magánkiadásban se fognak egy könyvet nyomtatni, nem éri meg nekik, az meg, hogy magadnak negcsinálod is pénz.
2020. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ezt én nem nevezném kiadàsnak. Ki yomtatàs, kötés, inkàbb. Szerintem egy normàlisabb könyvkötőnél szép pénzért megcsinàljàk.
2020. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Könyvkötésre gondolsz, nem kiadásra.
2020. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan amit ki akarsz nyomtatni (külalakra is), akkor szépen elmész valahova ahol nyomtatanak/xeroxolnak, és megkérdezed, hogy mennyiért nyomtatnák ki ezt neked xy méretben, 1 példányban, úgy hogy utánna össze is fűzik ilyen spirálfüzet szerűbe.


Nekünk pl anno a 11.-12.-es német könyvünk volt ilyen, mert kicsivel olcsóbban kijött (30 darab) mintha megvenné mindenki, csak azt xeroxolták.



Ha viszont rendes könyvként (rendes borító, ragasztva, stb) akarod a kezedbe fogni, akkor egy könyvkötőhöz is el kell menni. (S persze akkor ahhoz igazodva kell nyomtatni)

2020. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2020. okt. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!