Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amennyiben Ginny Weasley...

Amennyiben Ginny Weasley leszbikus lett volna, véleményetek szerint vajon melyik lánnyal jött volna össze és miért, milyen alapon? Hogy lett volna a történet?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Baszod írd meg inkább a leckét...
2020. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már megtörtént! :D Ezért bátorkodtam megjutalmazni magam eme kérdés kiírásával! ;)


Nos tehát?...

2020. okt. 13. 09:59
 3/11 anonim válasza:
71%

Ha leszbikus lett volna az sem teszi a többi lány szereplőt kevésbé heteróvá.


Szóval a válaszom: Senkivel az általunk ismert női karakterek közül, hiszen mind heterók.

2020. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk jogos... Köszönöm, hogy normálisan válaszoltál! :)


Így viszont kicsit módosítom a kérdésemet:


Melyik lánnyal tudnátok elképzelni Ginnyt?

2020. okt. 13. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Én Bolyhoskával képzelem el Ginnyt <3
2020. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egy lannyal aki roxfortos volt de nem emelték ki a nevét a könyvben, tehát pl Dean helyett egy lány lett volna.
2020. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyik megismert női karakterrel se, hiszen nem heterók, ahogyan Ginny sem, így már nem igazán tudom elképzelni senkivel. Teljesen új párt kellett volna neki kitalálni.
2020. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Hermione az akivel shipelik sokan, akad pár jó fic amúgy. XD Nekem Hermione és Luna nagy favoritom, de abból alig van. Egyébként jah, Lunával még talán. :D
2020. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, (még a Bolyhoskát is :P ) #6, #7 igazatok van, #8 így, hogy mondod, én is Lunát gondolnám. (megjegyzem, én Katie Bellen gondolkodtam, többek között a közös kviddicsimádat miatt, meg hülyülésből elképzeltem, vajon Fleur-el mi alakulna ki köztük) Hermionét nem csípem nagyon, pedig ő valóban nagyon közkedvelt. :D Úgyhogy visszatérve a komolyságra, talán tényleg Luna lenne a nyerő...
2020. okt. 14. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a Linny a legnagyobb shipem

Amúgy meg sehol nem volt explicit kijelentve egyik karakter szexualitása sem (kivéve dumblit de az is könyvön kívül) úgyhogy bármelyik karakter lehet bármilyen. Sztem Ginny amúgy inkább biszex és Luna meg pánszex. És őket kettejüket nagyon el tudom képzelni együtt. Rajtuk kívül pedig, mivel ugye Ginny tudjuk hogy a Holyhead Harpies-nál játszott évekig ami ugye egy csak nőkből álló kviddics csapat kb ezer százalék hogy a csapat nagy része lmbtq+ és biztos voltak kavarások egymás közt...

2020. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!