Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fogja vajon J.K. Rowling...

Fogja vajon J.K. Rowling folytatni a Harry Potter kánonos történeteket a Legendás állatok és megfigyelésük után?

Figyelt kérdés
Előzménytörténetek esetleg?

2020. okt. 18. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon remélem, hogy nem
2020. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Nagyon remélem, hogy nem"


Akkor nem kell megvenni/elolvasni...

2020. okt. 18. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Olyan kérdést tettél fel, amire senki nem tud biztos választ adni, maximum véleményt, azt meg nem fogadod el. Akkor mit akarsz? Én szeretem a HP könyveket, de én sem örülnék neki, persze valószínűleg nem is olvasnám el. Egyszerűen azért, mert amit eddig csinált (vagy a nevét adta) pluszban az univerzumhoz, az nem volt méltó hozzá. (Legendás film 2, Elátkozott gyermek)


Amúgy a válasz valószínűleg igen. Pénz van benne, vagy nyomásra csinálja, nem tudom, de ennek kb. sosem lesz vége, amíg bőrt lehet lehúzni róla, addig ez menni fog.

2020. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Reméljük, hogy nem. A HP történet lezárult, szép volt, jó volt, de pont időben lett vége a könysorozatnak. Egy újabb sorozat szerintem már nem hozná azt a minőséget.
2020. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is nagyon remélem, hogy nem.
2020. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Amíg pénzt tud(nak) kisajtolni belőle, addig valószínűleg igen.


Nagyon kevés szerzőben van annyi tartás, hogy azt mondja, "itt a mese vége, ezt akartam elmondani, semmi pénzért nem fogom folytatni." (pl. Hayao Miyazaki)

2020. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ehhez azt is hozzátenném, hogy sok kiadó még tetű is és olyan szerződéseket íratnak alá, amivel belehúzzák az írókat ilyen marhaságokba.
2020. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezért írtam, hogy "tud(nak)", és nem azt, hogy "tud".
2020. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, azt azért ne feledjük, hogy Miyazakinak saját stúdiója van. Az azért nem olyan, mintha aláíratnának vele egy szerződést, hiszen ő a tulaj. És mindig vannak új ötletei, amik rendszerint kasszasikerek is.
2020. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Én személy szerint örülnék pár új történetnek, de csak akkor, ha Rowling hozná a HP-kötetek alatt megszokott színvonalat, és nem olyan borzalmakat adna ki, mint a Cursed Child, meg a Fantastic Beasts.


De egy jó kis előzménytörténet szuper lenne, ha például írna egy könyvet, ami a Tekergők korabali Roxfortban játszódik, és az ő történetüket meséli el (pl. hogyan barátkoztak össze, hogyan váltak animágussá stb.), akkor azt biztosan szívesen elolvasnám. Szerintem ez az egyetlen olyan szegmense a HP-univerzumnak, amiből még ki lehetne hozni olyat, ami méltó lenne az eredeti sorozathoz. Persze csak ha olyan elhivatottsággal írja meg, mint amit az elején megszoktunk tőle.

2020. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!