Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én érzem ezt minden L&L...

Csak én érzem ezt minden L&L könyv elolvasása után?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt olvastam ki a bízz bennemet, és annyira üresnek érzem magam most, hogy olyan mint ha nem tudnék mit olvasni pedig egy csomó könyv vár a polcon az elolvasásra.

Ez a baj velem, mindig pár nap alatt kiolvasom. Próbàltam már beosztani, de az őszi szünetre való tekintettel nekiestem az egésznek.

Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni, mármint hogyan ne gondoljak erre? Minden egyes percben arra gondolok hogy még várnom kell bő félévet a következő kötetig.



2020. okt. 24. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
😁😇😊😘👍☝️🖕
2020. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Olyan jó, hogy mindig az idióták érnek ide előbb és nem a normális válaszolók...


A kérdésre pedig ha befejezzem a könyvet pl délután akkor nyilván gondolkodok rajta, meg a benne történteken. Aztán másnap elkezdtem újra olvasni de már sokkal lassabban. Pl most első olvasásra három délután alatt végeztem (suli volt) Most meg kb 2 hete olvasom. Jó nem is mindennap olvastam most még a suli miatt.

Aztán mikor megint végzek ismét gondolkodok az egészen de már akaratomon kívűl. Aztán meg várom a következő részt.

Szóval teljes megoldáson nekem sincs.

2020. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Komolyan nincs nektek valami fan oldalatok? mindig itt talaltok magatoknak másik rajongót? -beszélgessetek ott ez már rohadt uncsi
2020. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha tudnál olvasni nem rajongókat keresni jöttem ide, mellesleg ez egy gyakori kérdések oldal ahol minden témában fel lehet tenni kérdéseket. Ha nem tetszik nem kell feljárni ide ennyi. Mellesleg elég nehéz úgy fanoldal tagjai lenni hogy nincs is facebookom de köszi a kioktatást
2020. okt. 24. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kárdező ahogy látom eddig nem sok értelmes választ kaptál. Igazából én is így éreznék, de van egy másik sorozat amit olvasok a Papp Dóra Tükörlelkek. Kiolvastam a Bízz Bennemet, gondolkodtam rajta, sajnáltam hogy ilyen gyorsan kiolvastam, aztán beléptem facebookon egy Bízz Bennem kibeszélő csoportba. Utána pedig elkezdtem a Papp Dóra tükörlelkek második részét. Legjobban az Emlékezz Rám kiolvasása után áreztem úgy, mint ahogyan te, akkor nem volt más könyvsorozat ami igazán le tudott volna kötni, de ezt is megoldottam, kiolvastam újra a soroztot. (: Nem tudom hogy te hogy érzel de én a Bízz Bennem elolvasása után nem tudom újra ugyanúgy olvasni az első triológiát. Te is így érzel?
2020. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg azért van ez, mert annyira magával ragadóan tud írni az írónő, hogy a "könyv utána másnaposság" fogalma duplán is megjelenik. Én sose tudom elengedni az ő könyveit. Két éve olvastam el a SZJG - t, és nem tudom elengedni. Néha-néha újra előveszem, hogy magamra, a világra ismerjek, de a könyv letétele után megint hiányzik. Túl fenomenális a Laura. :))
2020. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is mindig így érzek, de a Bexi után éreztem leginkább. Én ilyenkor újra belelapozok a könyvbe, elolvasom a legjobb részeket, aztán van amikor Laura egy másik könyvét csapom fel, de ha ez sem válik be, akkor keresek valakit, aki szintén elolvasta az adott könyvet és vele boncolgatom a sztorit. Remélem Te is találsz valakit, aki segít neked!(:
2020. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
97%
Én ha kiolvasok egy könyvet,aznap már nem szeretnék semmi mást olvasni,hanem átgondolni és kiélvezni azt amit adott nekem.
2020. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Én is így vagyok vele, ma végeztem a Bízz Bennemmel, és nagyon örülök neki, közbe meg ki vagyok akadva, higy jesszus, most mi lesz... De minden könyvemet elolvasom újra és újra, ami nagyon megéri, tekintve, hogy a legtöbb könyvemmel nagyjából egy-két déltán alatt végzem. Meg sok könyv másodszorra sokkal nagyobb hatással van rám, mint először. Most például mindenképp nekiállok az első IOV trilógiának. :)
2020. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Wattpadon olvasom ugyan azt a könyvet, más szereplő szemszögéből :D
2020. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!