Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyiben egyezik a Vámpírnapl...

Mennyiben egyezik a Vámpírnaplók könyv és a sorozat, és hol tart a könyvben az első évad vége (mikor Catherine megérkezik)?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az első évadot és szeretném tudni hogy hogy folytatódik a sorozat, de úgy hallottam hogy sokban eltér a kettő, ezért kérdezem hogy szerintetek van-e értelme onnantól tovább olvasni.
2010. aug. 9. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
azért tök jó, hogy itt spoilerezgetsz catherineről. tök rendes vagy... most azért mert te már láttad, nem biztos, hogy más is.
2010. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mért? ezzel én most mit árultam el? honnan tudod te azt h mi történt Chatheriennel?? Hogy hova jött? Vagy h egyáltalán nem egy visszaemlékezésről beszélek v bármi másról? Ha azt sem tudod miről van szó, minek szólsz bele? ha meg válaszolni nem tudsz a kérdésre, minek írsz bármit is? a véleményedet bármiről is meg tartsd meg magadnak!
2010. aug. 9. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
nagyon sokat is elárultál vele. amúgy csak mondom, hogy 3szor láttam az első évadot szal van egy kis fogalmam arról, hogy miről beszélek...
2010. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme szerintem mert tényleg nagyon eltér
2010. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!