Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények a wattpad könyvemről?

HaleyCat kérdése:

Vélemények a wattpad könyvemről?

Figyelt kérdés

Elég cringy és szeretnék építő jellegű kritikát hogy hogyan haladjak következő részekkel


[link]


Purple guy FNaF, Human Alastor HH, Tom Denem HP témájú

Első könyvem, nem támadni θvθ



2020. nov. 13. 04:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első rész alapján egész jó, bár lenne pár építő jellegű észrevételem. Látom, hogy ügyelsz a megfogalmazásra, a szókincs szép, választékos. A történet is izgalmas alapötletnek tűnik. De kissé valószínűtlennek, szürreálisnak tűnik. Pl. ennyire lazán kezeli, hogy hirtelen tök máshol ébredt, tök más időben, plüss macival alszik, mégis, hiába ilyen fiatal, a szülei teljesen közömbösek számára, hiába keveredett ekkora bajba, mégis önironizál, apróságoknak tűnő dolgokkal törődik, mint az ablak becsukása vagy zsemle, mikor egy teljességgel érthetetlen helyzetbe csöppent... Ha ezeknek van valami oka, karakter jelleme, múltja, jelenlegi állapota vagy bármi magyarázatot nyújt erre, akkor van helye és értjük, de ehhez jobb, ha kitérsz erre, megértjük, mit miért tesz a karakter, mert különben nem lesz életszerű. Ezeket én átgondolnám a helyedben, de egyébként követni fogom a történetet, érdekel, mit hozol ki belőle :)

Amúgy mondd, honnan jött az ötlet, hogy pont ezekkel a karakterekkel írj, ilyen témáról?

2020. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél :3

A részeket vázlatba tettem de majd újra kirakom ha átírtam őket

És hogy hogyan ezek a karakterek, ez a téma? Öö még véletlenül sem fangirlölöm semelyiket sem QωQ

2020. nov. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!