Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy krimi könyvet...

Keresek egy krimi könyvet amit korábban olvastam, de égen-földön nem lelem melyik volt az, ráismertek a leírás alapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A könyv egy csapat fiatalról szól, akik közül három-négy embert korábban meggyilkoltak egy buliban, borba kevert méreggel. Voltak előtte utalások/ jelek erre: egy szám. Nem kapták el a gyilkost, a bulit szervező srácot gyanúsították. A számot megint megkapja mindenki és elkezdenek félni, majd nyomozni. Végül kiderül hogy a nyomozást vezető okos srác a gyilkos, mert egy teszten jobb eredményt értek el a többiek mint ő. (amikre még emlékszem; volt egy lány, Luca akinek a bátyja meghalt a mérgezésben, a lány pedig pszichiátriára került, és babákat készített bent. Valamint hogy a könyv borítója piros színű). Tudom ez nem sok információ, de ha valaki ez alapján ráismer akkor ne habozzon leírni a könyv címét, előre is köszönöm. <3

2020. nov. 30. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A Moly.hu a zónák között van egy rovat "melyik az a könyv?". Próbáld meg ott, nagyobb eséllyel tudnak segíteni-
2020. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azóta meglett a könyv. <3
2020. dec. 3. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Na és mi a címe? Kíváncsi vagyok rá:)
2020. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A címe, Én vagy Senki, az író pedig Mészáros Dorka. :)
2020. dec. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!