Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem kézbesíti a Líra a...

Miért nem kézbesíti a Líra a rendelt könyvet?

Figyelt kérdés
2020. december 2-án rendeltem könyveket a Líra webáruházában bolti átvétellel. Azt írja a webáruházuk, hogy még mindig feldolgozás alatt van a rendelésem. 2-6 munkanapot írnak kiszállításra, így hogy fognak megérkezni a könyveim időben...?

2020. dec. 10. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha úgy nézed, a 6 nap az csak tegnap járt le. Szerintem várj még holnapig, aztán ha továbbra sem kapsz semmi értesítőt, hogy megjött a könyv, akkor esetleg fel tudod venni velük a kapcsolatot. De szerintem szimplán el van havazva a bolt a karácsonyi időszak miatt, meg alapból 2-6 napot írnak, szóval szerintem ez nem olyan vészes késés még.
2020. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Barátnőm a Líránál dolgozik,rendelés összekészítő. a karácsony miatt iszonyú leterheltek, napi több ezer megrendelés jön. Türelem, bár biztos bosszantó.:(
2020. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha ennyire leterheltek miért nem vesznek fel plusz munkaerőt? Biztos több százan, ezren elvállalnák a munkát, többek között én is.
2020. dec. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!