Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik szereplőt utáljátok...

Melyik szereplőt utáljátok legjobban a Harry Potterből?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Voldemort
Bellatrix
Umbridge
Dudley
Vernon bácsi
Petunia néni
Draco Malfoy
Lucius Malfoy
Peter Pettigrew
mást (kommentben)
61 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ampók
2020. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Draco Malfoy, mindenki pontozzon le, de semmi jó dolog nem volt abban a karakterben, az a 30 perc is amiben szerepelt csak valami sz#rt kavart.
2020. dec. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Azt a hülye kis koboldot, a nevére nem emlékszem.
2020. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Én Ginnyt nagyon nem szerettem sem a könyvekben, sem pedig a filmekben. Engem elképesztően idegesített a személyisége.
2020. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

A felsoroltak közül Petert az árulása miatt (amit én a legnehezebben viselek a való életben -is-), de még akiket nagyon nem bírok az Greyback, őt azért mert sportból, ok nélkül rontja el mások életét örökre/öli meg őket, főként ártatlan gyerekeket, illetve a Carrow testvérek, akik véleményem szerint Umbridgenál is borzasztóbb tanárok voltak.

Tudom ez nem volt kérdés és nyugodtan kövezzetek meg, de csak azért írom le mert tudom hogy a legutáltabb karakter nagy valószínűséggel Umbridge, aki lehet szörnyű gyerekgyűlölő tanár volt, de azért szerintem az elismerendő hogy nőként ilyen magas pozícióba jutott a Mágiaügyi Minisztériumban már viszonylag fiatalon, és milyen befolyásos szerepeket tudott betölteni, és ezt nem mind erőszakkal. Igen, igen, nagyon unpopular opininon, de én nem őt utálom a legjobban, hiába tett sok megbocsáthatatlan dolgot.

2020. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

4: Én sem szeretem Ginnyt. :'D

Amúgy én még Chót utálom nagyon.


5: Persze, hogy magasra jutott, mivel mindig annak a s.ggét nyalta, akinek éppen kellett. Amikor Caramel volt, neki, amikor pálfordulás volt a Minisztériumban, és gyűjtötték be a mugli születésűeket, akkor meg azon az oldalon állt. Mondjuk szerintem azt élvezte...

Egyébként szerintem maga a karakter nagyon jó és kelletta könyvekbe, de semmi becsülendő nincs benne.

2020. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is Umbridge a legutáltabb, de akár tetszik, akár nem, Piton is ezen a listán van. Tudom, hogy kettős ügynök volt meg a végén kiderült, hogy segített Harrynek meg megmentette a seprős incidensén - amit szerintem Dumbledor is simán megtett volna - de összesen ennyi pozitív dolgot művelt a franchiseban, közben Harryt és Hermionét folyamatosan piszkálta, Nevillenek meg lelki sérüléseket okozott, emellett ritka pocsék tanár volt.
2020. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem a könyvekben nagyon idegesített Percy Weasly karaktere, egy igazi kis búzgómócsing karrierista. Az utolsó könyv végén a "pálfordulása" is valahogy hiteltelen volt. Attól a szarcsimbóktól.
2020. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vernon, Mógus, Dobby, A szellem csaj a wcből. Mindet vadlapáttal verném.
2020. dec. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Beatrix, mert megölte Siriust. 😔 Emlékszem mennyire ki voltam akadva, mikor először olvastam. Pedig már az se most volt. 😊

Viszont a színésznői alakítása a karakternek tökéletes volt szerintem. Kellőképpen őrült. 😁

2020. dec. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!