Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy wattpades könyvet keresek,...

Egy wattpades könyvet keresek, felismeri ezt valaki? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy drarry fanfiction van szó. A címére sajnos nem emlékszem, de néhány dolog azért megmaradt. Harry és Draco összejötzek, de ez Malfoy anyjának nem tetszett, ezért valami fura bűbájt használt a fián. Ettől Draco újra kisgyerek lett, és nem emlékezett semmire. Mindenki úgy tudta, hogy Draco Malfoy meghalt, és a kisgyerekké változtatott Draco csak az öccse. Aztán egyszer felveszik a fiatal felnőtt Harryt tanárnak a Roxfortba, mikor a törölt emlékezetű, kb. újra 15-16 éves Draco ott tanul. Harry mikor meglátja lesokkolódik, mert felismeri. Elkezdenek vonzódni egymáshoz, de Harry letagadja az érzéseit, mivel ő tanár, Dracoról meg azt hiszi, hogy az eredeti Draco öccse, aki még kiskorú. De Draconak elkezdenek szép lassan visszatérni az emlékei, aztán elmegy meglátogatni az Azkabanba az apját, aki ha jól emlékszem elmond neki mindent arról a bűbájról, amit az anyja bevetett rajta. Végül happy end lesz.

Ha felismerted, vagy csak ismersz egy ehhez hasonló drarry fanfictiont akkor kérlek írd meg, nagyon hálás lennék érte!

A válaszokat előre is köszönöm+



2020. dec. 19. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Fúj ez undi
2020. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
32%

Szia!

Igaz, én nem wattpadon olvastam, de egy próbát megér: [link]

Nekem egyből ez ugrott be, ha nem ugyanaz a sztori, akkor viszont nagyon-nagyon hasonlít az alapkoncepció.

Remélem tudtam segíteni, jó olvasást!:)

2020. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez tényleg nagyon hasonlít, de sajnos nem teljsen ugyanaz. Mindenesetre is köszönöm, mindenképp el fogom olvasni, mibel jónak tűnik.
2020. dec. 20. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Két élet címen volt fent a könyv Wattyn, a Dragon Tamer "folytatásaként", de az oldal tulajdonosa leszedte, mert kiderült, hogy azt a társírója rakta ki és neki egyáltalán nem tetszett. @katalonora oldalán volt.
2021. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!