Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az e-book fel...

Szerintetek az e-book fel fogja váltani a nyomtatott könyveket? Meg fognak szűnni egyszer?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Megszűnni talán nem fognak mostanában, de vélhetően alaposan beszűkül majd a piacuk.
2020. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen megszűnni nem fognak, de vagy változtatnak és változik a könyvipar általában, vagy apránként egyre inkább háttérbe fognak szorulni.
2020. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jövőben a nyontatott könyv útja a gyűjtői piac. Magas minőségű, keménykötésű könyvek. Árban a nyomtatott könyv még akkor sem tud versenyezni az ebookkal, ha trehányul gyártott, vékony papírból készülő, már az első olvasás közben széthulló könyvekkel próbálkoznak.
2020. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem pont a könyvek azok, amiket az elektronika és technológiai fejlődés sem fog tudni felváltani.
2020. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A tévé-rádió-internet sem váltotta ki az újságokat, meg a papírról való szövegolvasás élményét.
2020. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyszer fel is fogja váltani, az a nagyon messzi jövőben lesz. Az emberek többsége szerintem a nyomtatott könyveket preferálja (legalábbis én több ilyenfajta oldalon is azt látom, hogy többségben azok a kedveltebbek, illetve saját ismeretségi körökben is így látom), szóval szerintem van rá azért még kereslet. Az, hogy mi lesz a jövőben, kitudja, de szerintem még manapság van rá azért kereslet, és szerintem ez sokáig így is fog maradni. Szerintem véglegesen úgy se fognak eltűnni, max. kevésbé lesznek népszerűek, de attól még megmaradnak.
2020. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Remtlem nem.


Mondjuk az összeset nem fogja, mert a törvénykönyvek stb. megmardnak papíralapon. Legalabbis az lenne logikus :)

2020. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha a technológia ebben az irányban fejlődik, és tényleg lesznek olyan képernyők, amik egyáltalán nem zavarják a szemet, 20-30ev múlva már csak elvétve lesz nyomtatott könyv...

Itt new yorkban a metrón pl már szinte az emberek 90%-a tableten vagy mobilon olvas, kevesek kifejezetten evook olvasón, es csak elvetve látni 1-1 könyvet...

Amúgy meglepően sokan olvasnak itt, mondjuk nem csoda, én is napi 2*1óra 10percet töltök el a metrón... mielőtt idejöttem, nem olvastam. .

Ma már be is golyóznék könyv nélkül...

Mai generációk még ragaszkodnak a nyomtatotthoz ok... ragaszkodnak hogy ott legyen a könyvespolcon... de szerintem ez is olyan, mint pl pc játékok... 10 eve még .enő volt ha ott sorakoztak a játék cd-dvd-k a polcon... ma meg már steamen van minden játékom... fizikailag nincs egysem... nem is kell csak helyet foglal...

Ha megfelelő eszköz lesz hozzá, könyvekre sem lesz többet szükség.

2020. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Szóval aki megteheti, hogy otthon a kényelmes fotelben olvasson, egy pohár bor mellett... ok nekik elhoszem, hogy romantikusabb a nyomtatott... de valódi eletben rég praktikusabb az elektromos.
2020. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
A magazinokat, újságokat szerintem hamarosan itt teljesen felváltja a digitalizáció (ahol ez lehetséges lesz), a könyveket azonban nem hiszem. Azt tudom elképzelni, hogy az olcsó paperbackek megszünnek, és minőségi kartonált, védőborìtós könyvek lesznek főleg. Ezért elkérhetik a magasabb árat, és egy idő útán már ugyis csak a könyvgyűjtő bibliofil lelkek vesznek majd könyveket.
2020. dec. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!