Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha a Szent Johanna Gimi című...

Ha a Szent Johanna Gimi című könyvből készülne film vagy sorozat és ti választhatnátok ki a színészeket kik lennének azok?

Figyelt kérdés
Lehet külföldi vagy magyar is...Kíváncsi vagyok hogy mások hogyan képzelik el a szereplőket :)

2020. dec. 22. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem ismerek elég gyerekszínészt ehhez, 20 fölöttieket pedig semmiképp sem választanék. Kivétel nélkül minden gimiben játszódó sorozat és film nevetségesen néz ki, amiben túl idősek a színészek. Van egy-két idősebb, aki nagyon fiatalnak néz ki (pl. Tom Holland), de ők inkább a kivétel, mint a szabály.


Reninek Millie Bobby Brown, talán, de már ő is lassan 17 lesz.

2020. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Én Renit Anne Hathaway-ként képzelem el, igaz ő elég idős és igen zavarna de amíg olvastam nagyon hasonlóan képzeltem el őt hozzá. Tom Holland szerintem is jó ötlet, de nem tudom ki lenne. Bár szerintem biztos hogy nem fogják megfilmesíteni már csak Cortez miatt sem. Neki az a lényege hogy tökéletes, és olyan színészt nem találnának aki mindenkinek tökéletes, mindneki máshogy képzeli el.
2020. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk Davenek simán el tudnám képzelni Thomas Brodie-Sangstert. igaz, hogy 30 éves, de nem igazán öregszik szóval belefér szerintem 😂
2020. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%
Huuhh ebbe még soha nem gondoltam bele. Egyszerűen nem tudnám elképzelni filmben az Szjg-t. Olyan szereplők vannak a fejemben, hogy ezeket nem lehet rávetíteni egyetlen színészre. Mondjuk az előttem lévő kommentjével egyetértek Tom Holland tényleg nem rossz választás Corteznek, de Renit én teljesen máshogy képzelem el. Leírni se tudom, mondjuk a könyv is, olyan érzéseket váltott ki belőlem, hogy az hihetetlen.
2020. dec. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Robert Patinson lenne Cortez az tuti :)))

A többit nem tudom :(

2020. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Érdekes..én cortezt valahogy úgy képzeltem el mint louis partridge :D
2020. dec. 29. 17:14
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 Az a színész simán néz ki úgy mint egy 15-16 éves :D
2020. dec. 29. 17:17
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

az 5 os vagyok! :)


Azért irtam robert pattinsont mert A twilight ban is Ő játssza a leghelyesebb szereplő szerepét! És hát mindenki tudja hogy Corteza az SZJG leghelyesebb fiú karaktere

2020. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen csak valahogy azért nem tudom őt úgy elképzelni mert nem igazán tartom helyesnek azt a színészt (no hate, csak nekem valahogy nem jön be)
2020. dec. 29. 17:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
jaa értem oké
2020. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!