Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen poker könyveket ajánlot...

Milyen poker könyveket ajánlotok kezdésnek? Az alap szabályokat tudom, meg mikor mit kell játszani, stb..

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, szokott-e még menni Korda György pókerközvetítése, de én annak idején megnéztem belőle egyet, és onnantól kezdve tudok pókerezni. Nagyon jól elmondja, hogy mi történik a játékban, és még szórakoztató is. Szerintem abból jobban meg tudod tanulni, mint egy könyvből.
2020. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha Gyuri bácsitól "tanultál" akkor nem tudsz pókerezni, maximum a szabályokat ismered. De az sem biztos mert sokszor mondott hatalmas baromságokat.
2020. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Attól függ, mi a célja a kérdezőnek. Ha a haverokkal akar összeülni játszani, akkor elég a szabályokat ismerni. Ha profi akar lenni, netán ebből akar élni, akkor kellenek komolyabb könyvek (amiket ajánlhatnál is egyébként, ha tudsz), de először akkor is a szabályokat kell megismerni.
2020. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alap könyvek például David Sklansky-A póker elmélete, Doyle Brunson-Super system,David Harrington könyvei,Mike Caro.
2020. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, Dan Harrington.
2020. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haverokkal szoktam játszani sokat, a szabályokat már tudom gyerekkorom óta. Csak a többit nem. Milyen lapra, mikor mit csinálunk, stb..
2021. jan. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!