Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért vannak a Harry Potter...

Miért vannak a Harry Potter 3-6-ban mindig mugli ruhában Harryék, ha talárt kellene viselniük, és a könyvben is az van rajtuk mindig?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ennél nagyobb gondok is voltak ezekkel a filmekkel.
2021. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

A kosztümös szerint:

"Úgy gondoltam, hogy normálisan kell kinézniük, úgy kéne kinézniük mint a normális gyerekeknek. (..) Azt akartam, hogy igazinak érződjön. Azt akartam, hogy a Harry Potter ne csak egy kis történet legyen amit az ágyban olvasol, hanem valami igazi. Mert végül is, ők tinik akik működésképtelen családokból jönnek, mindegyikük és együtt élnek egy bentlakásos suliban és mindegyiküknek különleges ajándéka van."

2021. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha megnézed, az órák alatt végig talárt+egyenruhát viselnek, amúgy pedig mindig szabadidő-ruhában voltak (már az első részben is).
2021. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnám miért pontoztak le amikor egy tényt írtam le. Ha olvastad a könyveket akkor egyértelműen sokkal nagyobb problémák is voltak a filmekkel,mint a ruhák.
2021. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
De nem az volt a kérdés, hogy mi a legnagyobb probléma. Ha valaki erre kíváncsi akkor erre vár választ.
2021. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem konkrétan de azért kapcsolódik a kérdéshez.
2021. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!