Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék írni egy történetet,...

Szeretnék írni egy történetet, mi legyen a téma?

Figyelt kérdés
Segítség kellene nekem, nincs ötletem, de nagyon szeretnék írni egy történetet, tudnátok segíteni, hogy milyen témában írjak?

2021. jan. 3. 14:47
 1/9 anonim válasza:
72%
Ami érdekel téged, közel áll hozzád. Esetleg egy romantikus story, a fiú és lány találkozása, egy krimi, vagy valami fantasztikus sztory
2021. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek írni, ha nincs mit? Ez olyan, mint azok az emberek, akik csak azért dumálnak, hogy hallják a saját hangjukat, de értelme nincs a mondókájuknak.
2021. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A témát hogy érted? Mert simán kitalálok neked egy alapsztorit, ha az kell, de gondolom akkor inkább a történet világa(?) lenne a fontosabb.

Mondjuk pl hogy milyen a sztoriban a társadalom, (mikből áll, milyen törvények vannak, milyen a hierarchiai kialakítás stb), és hasonlók. Ja, és ha meg a való világ alapján akarsz sztorit írni, akkor is előbb a szereplőket kéne megalkotnod, mert a személyiségük nagy kihatással lesz a történet cselekményére (pl ha politikusok, vagy ha tinik a főszereplők, az is teljesen más szemszög, és más történet).

Amúgy gondolom te talán inkább az alapsztorira gondoltál, de ahhoz meg tudnunk kéne, hogy milyen korosztálynak célzod a művet, a háttérvilágot, meg minden hasonlót, amit az előzőekben leírtam.

2021. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell kitalálnod! A #2 pontosan elmondta.

Ha annyira szeretnél írni akkor találj ki magad egy történetet. Ha nincs mesélni valód nincs miért írni.

2021. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 igen az alapsztori kellene, mert a baj az nállam az h magamtól nehezen találok ki valamit, de viszont ha adnak egy ilyen kis alapot akkor már meg tudom alkotni a további dolgokat.
2021. jan. 4. 09:37
 6/9 anonim válasza:

Szia


Hosszabb távon is érdekel a dolog vagy csak egyszeri fellángolás volt?

Azért kérdezem, mert nekem meg úgy alakult hogy rengeteg (több száz, vagy ezer) történetre lenne szükségem. Összedolgozhatnánk

2021. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Csak kíváncsiságból, miért lenne ennyi történetre SZÜKSÉGED?

2021. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mert nagyban gondolkozok :)
2021. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen az, hogy a főszereplőnek valami miatt férfi ruhát kell hordania (mondjuk pl az ikertestvére helyett megy vhova, ami kötelező, de a testvére elszökött stb.) és a főszereplőre meg így talál rá a szerelem.

Kedvenc alapsztorim ^^

2021. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!