Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ilyen wattpad sztorik...

Tudnátok ilyen wattpad sztorikat mondani?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnek amik romantikusak, de erőszak is van bennünk, illetve durvább dolgok. Lehetőleg magyarul legyen, nem baj ha nincs befejezve. Lehet fanfiction is de nem az elsődleges, amit keresek. Nem muszály férfi és nő között lennie. Plusz pont ha valamilyen természet feletti lény is van benne.

2021. jan. 4. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam PCStephany könyvei váltak be. A drogbáró szerintem tök romantikus volt, de tele volt erőszakkal is. Plusz tőle még jó a Szüzek Köre és annak a folytatása, de az inkább a gimis életet boncolgatja. Meg nem tudom ki az író, de nekem nagyon bejött a Veszélyes Szerelem és a Testőröm védelmében. Ezek is ilyen veszélyes, de romantikus sztorik.
2021. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Remélem tényleg olyan jók mint mondod. Akkor sok olvasni való lesz. :D
2021. jan. 4. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszettek. Ebből az első hármat simán feltenném a könyvespolcomra ha létezne könyvformában. Többször is újraolvastam már és ezek voltak azok a wattpados könyvek, amik megragadtak bennem.
2021. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ellenséges oldalakon

Lmbt, fantasy sztori.


Hát itt nem olyan sok durva dolog van leírva, viszont a főszereplővel történtek nem túl szép dolgok, és ezekből láthatunk visszaemlékezéseket. Bevallom, az egyik barátnőm az írója, de tényleg jó és igényes, nagyon ajánlom.

Remélem tudtam segíteni!

2021. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen persze, hogy tudtál. Eléggé meggyőzőtt a leírása így hozzá is raktam az olvasni való listámra. :D
2021. jan. 4. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülök :-)
2021. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez elég jól lefedi a felsoroltakat:


[link]

2021. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!