Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik horror/thriller író a...

Melyik horror/thriller író a kedvenced és melyik műve(i) alapján?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 02:25
A kérdező szavazást indított:
Stephen King
Joe Hill
Jo Nesbo
Peter Staub
Egyéb, lent kifejtem
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
László L Lőrincz könyveit szeretem pl. a halott város árnyai
2021. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nagypapa titkos óriása, David Litchfield-től. Durva pedofil sztori. Nem kell ide az a nagyképű stréber (Burger) King 😀
2021. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Richard Laymon, a legnagyobb kedvenceim tőle: Resurrection Dreams; The Woods are Dark; Beast House regények.
2021. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Howard Phillips Lovecraft


Jóformán az összes műve alapján, de a kedvencem talán az Árnyék Innsmouth fölött.

2021. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lovecraftot nem is értem miért hagytam ki a sorból. Köszönöm az eddigi válaszokat, van akiről nem is hallottam :)
2021. jan. 5. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Dean R. Koontz lenne a kedvenc, ha nem lenne S. King. De van, hála az égnek! :D

Engedelmetekkel megemlíteném E.A. Poe-t. Ő aztán tudott zavart okozni a lelkekben,sötét, misztikus történeteivel.

2021. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Én Kingre szavaztam, de ha ott lett volna Lovecraft nem biztos, hogy tudtam volna dönteni. Nálam ők vannak az első helyen a másodikon meg Robert Bloch. Tőle a Psycho trilógia és a Tűzgolyó tetszett.
2021. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
A listáról Stephen King. Egyébként Clive Barker (Korbács, Kárhozat) és újabban Veres Attila (Éjféli iskolák novelláskötet).
2021. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!