Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok romantikus/thrille...

Ajánlanátok romantikus/thriller regényeket egy otthonülő anyukának kikapcsolódásként?

Figyelt kérdés
Ezer éve olvastam utoljára, viszont most nagyon szeretnék újra nekikezdeni. Szeretem a romantikus (de nem tul nyálas) regényeket és a King féle thrillereket is, de igazából nyitott vagyok bármire. Köszönöm :)
2021. jan. 6. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Thriller műfajban ajánlanám Gillian Flynn könyveit, ha esetleg még nem olvastad volna őket. A Holtodiglan alap, de pl. a Sötét helyek is nagyon jó. Illetve nekem Shari Lapena: Karnyújtásnyira ​a gonosztól c. könyve is nagyon tetszett, meg Peter Swanson-tól az Egy gyilkosság ára. Ha nem zavar, hogy egy kicsit fiatalabbak a szereplők, akkor Riley Sager könyvei is jók tudnak lenni, amit én olvastam tőle az az "Akarsz velem játszani?". Kicsit elvontabb, betegebb sztorival rendelkező, de jó könyvek:

Caroline Kepnes: Te

Oyinkan Braithwaite: Hugicám, ​a sorozatgyilkos


Remélem, tudtam segíteni. Jó olvasást! :)

2021. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Romantikus kedvenceim: Charlotte Bronte: Jane Eyre; Emily Bronte: Üvöltő szelek; Jude Morgan: A bánat íze (A bronte nővérek életéről szól); Catherine Anderson könyvei. Van egy 4 és egy 11 könyvből álló sorozata. Én minden könyvét imádom, de csak a sorozatait, de lehet, hogy számodra már túl romantikusak az ő könyvei.

Thrillerből az én kedvenceim: Ker Dukey és K. Webster - Csinos játékbabák sorozat. (Eddig első két része van meg magyarul); Dot Hutchison - Pillangók kertje; Leylah Attar - Papírhattyú; B. A. Paris - Zárt ajtók mögött; Rena Olsen - Veled, mindörökké és az Egy szót se szólj

2021. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!