Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van Wattpad-en befejezett, jó...

Van Wattpad-en befejezett, jó maffiás sztori amit szerettek?

Figyelt kérdés
Ez alatt olyat értek amiben elrabolnak egy lányt és a fiatal maffia vezér és a lány egy idő után egymásba szeretnék. És nagyon fontos lenne nekem ha be lenne fejezve. Ha tudhatok linket küldeni az lenne a legjobb.

2021. jan. 8. 23:16
 1/4 Anna0806 ***** válasza:
Én egyet tudok ami hihetetlenül fantasztikus és izgalmas volt. Az a címe, hogy Drogbáró. Ott a főszereplő rendőrnőt rabolják el aki beleszeret a srácba aki a maffia vezére. Ő tulajdonképpen a drogbáró a sztoriban. Ilyen huszonévesekről szól amúgy a sztori.
2021. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán az Albínó (305K ember elolvastam, szóval nem lehet olyan roszz). Elég régen olvastam, a befejezés szerintem kicsit el van kapkodva, meg nem volt olyan igazán lezárás érzete, de eleht azóta átírta a szerző.

Itt a csaj rosszkor van rossz helyen + albínó, és emiatt elrabolják. Ott a fogvatartójának az egyik alkalmazotjába szeret bele.

2021. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek a Maffia markában című könyvről (egy vörösrózsa van a borítón)? Mostanában azzal kezdtem el szemezni, de kíváncsi lennék, hogy érdemes belekezdeni szerintetek?
2021. aug. 2. 20:44
 4/4 Anna0806 ***** válasza:
Sajnos azt hiszem nem ismerem és most rákerestem és tényleg nem ismerem. Viszont ha te neked az tetszik nyugodtan kezdj neki. Figyelj. Ha nem tetszik menet közben simán abbahagyhatod és nem kötelező végigolvasni. Viszont azt láttam, hogy van közel 60 fejezete szóval amennyiben nem rövidek a fejezetek nem egy könnyű lélegzetű wattpad firkálmányról van szó. Szerintem állj neki aztán lesz ami lesz. Jó olvasást hozzá.
2021. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!