Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ilyen könyveket...

Tudnátok ilyen könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok olyan könyveket ajánlani, amelyekben a főgonosz (férfi) beleszeret a főhősnőbe? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. jan. 9. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Fekete gyémánt.
2021. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Holly Black - A kegyetlen herceg
2021. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: Ez nem igazán az, amit keresek, illetve, sajnos nem rajongok túlzottan Jókai stílusáért, de azért köszönöm a választ. :)


2-es: Köszönöm szépen! :D

2021. jan. 10. 19:35
 4/5 Szmonika97 válasza:

●A boszorkánykok elveszett könyve (I-II-III). Nem rég olvastam és benne van a top 10 kedvencben az bíztos. 😁

●Erin Watt->Royal család könyvsorozat

●Sylvain Reynard -> Pokoli erény könysorozat

●J.L.Armentrout-> Luxen sorozat ( jó sok része van és bár a fő szereplő nem epp a kis Lucifer de nagyon jó romantikus ugyanakkor izgalmas olvasmány)

●Penelope Ward-> Tiltott románc ( na ezt tényleg imádtam valamiért pedig szinte már az a tipikus tini sztori de nem tudom az írás mód miatt e vagy tényleg ennyire megfogott a történet de egy éjjel alatt túl voltam rajta.)


Jó olvasást

2021. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es: Ejha! Köszönöm szépen😊
2021. jan. 13. 08:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!