Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » El tudnám adni a régi könyveim...

El tudnám adni a régi könyveimet valahogy?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat olvastam, rengeteg ifjúsági regényem van, krimi, sci-fi stb. Viszont ma már szeretnék megszabadulni tőlük mert egyszerűen nem férek a könyvektől. Gondolkodtam, hogy csak lepasszolom valakinek, de tesóm nem szeret olvasni, unokatesók szintúgy. Antikváriumba több mint 100 (!) könyvet vittem be, jó ha 1000 forintot akartak érte adni, a könyvtárba nem vették be. Könyvet elégetni, kidobni nem fogok. Van valami oldal (nem Face, jófogás stb.) ahol el tudnám adni őket?
2021. jan. 18. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Moly?
2021. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnézem
2021. jan. 19. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Több könyvtárban is próbáltad? Szerintem pl iskolai könyvtárak örülnének neki.


Jófogás miért nem játszik? Felrakod, hogy ingyen elvihető x könyv és kész.

2021. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vatera? Az is olyan adok-veszek oldal.
2021. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha esetleg nálatok a közelben van piac egyszer oda is kivihetnéd.
2021. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kawada2365 ***** válasza:

Keress rá a Vonneguth Antikváriumra. Ők házhoz is mennek, és nem fognak átverni.


A könyvtárak pedig nem vehetnek könyvet magánszemélytől, ha az nem számlaképes. Hiszen a legtöbbnek szerződésük van.

2021. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 én nem pénzért gondoltam, hanem adományként. Ha nekem lenne ennyi könyvem, ami nem kellene és foglalná a kis lakást, örvendenék ha meg tudnék szabadulni tőlük, nem pedig lesném, hogy hol adnak darabjáért 10 forintot, és hol adnak 20-at.
2021. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!