Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az e-bookomra hogyan tudnék...

Az e-bookomra hogyan tudnék használni angol-magyar szótárt?

Figyelt kérdés

Kindle 10-em van és próbáltam már pcr-ben awr-ben és mobi-ban is letölteni az angol-magyar szótárt amit a neten találtam,csak a többi könyvem közé rakta be és nem a többi szótár közé,pedig a gépemen mikor áthúztam a "szótárak" mappába tettem. Angolul szeretnék könyvet olvasni és könnyebbség lenne csak rákattintani a szóra és megnézni a jelentését,mint egyesével kiszótárazgatni.

Köszi a válaszokat!



2021. jan. 20. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kindle 10 2020? Mert most csekkoltam neten, annak van elvileg angol-magyar szótára amúgy is, nem kell neked semmit sem letöltened. Az igazat megvallva, már nem pontosan emlékszem, hogy hogy állítottam be a szótárat az ebookomon, de ha rámész a beállításokra, ott van egy "language & dictionaries" rész. Próbáld meg ott. A lényeg az, hogy szerintem nem kell semmit sem töltögetned. Legalább is szerintem, de már elég rég volt az, hogy én ezt beállítottam az enyémen, szóval lehet tévedek.
2021. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!