Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely könyvek foglalkoznak...

Mely könyvek foglalkoznak szellemekkel, démonokkal, spirituális dolgokkal és más hasonló témákkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon érdekel ez a téma, és nem azért, mert valaha történt velem valamiféle paranormális jelenség.


Tudtok ajánlani olyan könyveket amik ezzel a témával/témákkal foglalkoznak?


Nem szeretnék szellemet idézni, vagy hasonló badarságokat csinálni. Csak tudást szerezni ezen a téren.


Egyébként ismertek elsősorban Magyarországon hiteles médiumot?

Lehetőleg olyat aki ért ehhez.

Esetleg külföldön van ilyen?


ui.: Normális válaszokat kérek, lehetőleg olyan embertől aki legalább egy kicsit jártas az efféle témákban. Mindenki maga dönti el hisz e vagy sem ilyen dolgokban! Én személy szerint nem tagadom az efféle dolgok/jelenségek létezését.


Köszönöm ha végig olvastad, és köszönöm előre a válaszokat!


16/F



2021. jan. 23. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel


17l

2021. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"Nem szeretnék szellemet idézni, vagy hasonló badarságokat csinálni."

Nem is tudnál. Az a badarság, hogy ezeket a dolgokat komolyan veszed.


Egyébként az Ezotéria kategóriában kell érdeklődnöd, ott vannak olyanok, akik szívesen visszaélnek a befolyásolható, műveletlen emberek tudatlanságával. Izé, akarom mondani, akik értenek a démonidézéshez.

2021. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva hiszek ilyenekben,nincs bizonyiték arra hogy nincs de nem is lesz számomra mert én nem fogok idézni az biztos
2021. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És amugy kitalált sztorikat akarsz vagy úgymond "kutatós" történeteket?


Pl.:kitalált sztori:

"Egyszer egy sötét éjszakán.."


Vagy ilyen igazira gondolsz hogy: "Xy kutató elment az amitiville házhoz ahol.."


??


"paranormális könyvek tiniknek "


Ha ezt beütöd akkor találsz jópárat

2021. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!