Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyveket (akár...

Ajánlanátok könyveket (akár sorozatot, animét)? Részlet lent!

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az ilyen "beteges" filmeket/könyveket. Ahol a főszereplő betegesen viselkedik, vagy csak a bosszúért él. Pl.: Filmben a "you", magyarul "te", animében többet is láttam pl 91 days, webtoonon pedig a my deepest secret.

Szeretnék ilyen könyvet olvasni, tudtok ezekhez hasonlót? Jöhetnek filmek és animék is!



2021. jan. 28. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tele van ecchivel de ha ez nem baj akkor a most futó redo of healer. Egy csávóról szól akit kihasználtak, a gyógyítását, testét, lekét. Ezért visszaforgatta az időt és csak a bosszúért él.
2021. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a redo of healer-t animepisod.com-on nézd, ott van cenzúrázatlan változat:D
2021. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaj elírtam animepisode.com*
2021. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nézem is folyamatosan, még pont elmegy benne nekem, viszont inkább a "komolyabbak" érdekelnének.
2021. jan. 29. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
psycho pass, parasyte, another, higurashi, Deadman Wonderland, Death Note, Devilman Crybaby, happy sugar life, Berserk, Code Geass (ez az egyik kedvencem), Goblin Slayer (ez inkább csak gore)
2021. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Code Geasst én is nagyon szeretem!
2021. jan. 30. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
The end of the fucking world
2021. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sorozat:

Dexter

Fargo

The End of the F***ing World


Anime:

Ajin (csak ha nem zavar hogy full CGI)

Angels of the Death

Vinland Saga

Youjo Senki

2021. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A the end of the f***ing world is az egyik kedvencem! Az ajint is láttam és nagyon jó volt a CGI ellenére szerintem! Köszönöm!
2021. febr. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!