Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem wattpados...

Komlói Gyula kérdése:

Mondanátok nekem wattpados storykat? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan wattpados sztorit keresek ami egy már meglévő filmen vagy sorozaton alapul de mégsem az. Különösen olyanokat keresek ahol az író egy kitalált karakter (például két karakter gyermeke) szemszögből meséli el a történetett.

2021. jan. 29. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Pengék tánca
2021. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet slash fanfic is?
2021. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bármi jöhet!
2021. jan. 29. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Közvetlen elérés:

[link]

2021. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Wattpadon 90 százalékban csak ilyenek vannak.
2021. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor a homofóbok jönnek ide értékelni, - nekik nyilván nem hasznos - de rá kell a nyomniuk a leértékelő gombra, mert ha nem, akkor aznap nem lesz jó az emésztésük.

A kérdező, azt írta, lehet slash fic. Ha téged, benneteket nem érdekel, KÉRLEK, ne is használjátok a linket, mert nincs értelme.

Plusz: nem tizenéves az író, ne hasonlítsátok már a wattpad alig serdülők, eszméletlen rossz irományaihoz, mert nem ugyanaz a szint.

2021. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

???

5-ös válaszoló vagyok, nem állt szándékomban semmit semmihez "hasonlítgatni", a kérdésre feleltem. A wattpad 90 százalékban meglévő sztorikon alapuló történetekből áll, mert ez a fanfiction definíciója. A legtöbbjükben pedig általában van az író által kitalált karakter (Oc) is.

Nem különösebben érdekel, hogy slash vagy nem slash, de itt mondjuk az azért tűnhetett rossz példának, mert abban többnyire csak canon karakterek vannak.

2021. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!