Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy ideje kutatok Wattpadon...

Anonim24092006 kérdése:

Egy ideje kutatok Wattpadon olyan könyvek után, amelyek komolyabb témát dolgoznak fel, kellően lehangolóak, de egyben romantikusak és szépek a maguk módján. Tud ilyen könyvet ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

A kérdésemre lehetőleg nem kérek kritikát, csak ajánlásokat. Fontos, hogy kizárólag Wattpad könyv legyen. A főszereplő ne legyen tökéletes, mert számomra az nem hiteles. Lehet maga a könyv durva, de nem erotikus. Kérlek tekintsünk el a maffiás történetektől.

Köszönöm



2021. febr. 3. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Fanfiction (szerű) is lehet? Mi számít komoly témának?
2021. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Festék és bakelit

Háborgó mélység

Tavaszi éjszakák

Galamb és Farkas

Lehullott szirmok

Batement de coeur

Wasted years


Elgondolkodtató, mind komolyabb témát dolgoz fel, megjelenik bennük a szerelem.

Remélem, tudtam segíteni!

2021. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi ajánlásokat. Egy korábbi kérdése válaszolva, igen lehet fanfiction is. További ajánlásokat elfogadok.
2021. febr. 3. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez abszolút lefedi az igényeidet. A történet körbejárja a családon belüli erőszak, a rasszizmus és a mentális problémák okozta izoláltság kérdéskörét (elég absztrakt tálalásban), a főszereplő szorongó, a másiknak dühkezelési gondjai és PTSD-je van, illetve még más puttonyok is elő fognak kerülni. És hát, nagyon nem hibátlan kábé senki sem:


[link]

2021. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

OFF

Négyes, ne haragudj, de kicsit unalmas minden kérdésnél ugyanabba a könyvbe botlani. Bármi is legyen a kérdés, ez a könyv valahogy mindig megfelel a követelményeknek. Ez meg hogy lehetséges?

2021. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 5-ös, ha ismered a történetet, akkor tudod a kérdésedre a választ.

Nem hiszem, hogy minden ilyen kérdés alatt megfordulna, viszont ha úgy érzem, hogy ez megfelelhet a kérdező igényeinek, akkor ajánlani fogom, és a fenti leírás jelenleg abszolút match a sztorinak. Emlékeim szerint eddig 2 olyan poszt volt, ahol úgy éreztem, ez tényleg passzol a kitételeknek, a legtöbb esetben meg én sem vagyok biztos, de egy próbát megér a kérdező számára. És már volt, hogy ezt is jeleztem, hogy nem biztos, hogy ezt keresi.

Elnézést, ha zavar a történet jelenléte itt a GYIK-en vagy akár a Wattpadon.

2021. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar, csak kíváncsi voltam. Ezek után lehet, hogy akkor újra megpróbálkozom vele (egyszer már beleolvastam). Köszönöm a választ.
2021. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Az első fejezet eleje nem a legjobb, de utána már sokkal élvezhetőbb és követhetőbb. Emiatt többen visszajeleztek már, és én is egyetértek velük.
2021. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!