Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanának?

Milyen könyvet ajánlanának?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mióta karantén van, gondoltam az egyetemi tanulmányaim mellett fejlesztem magam, művelődöm. Elkezdtem könyvet olvasni, oktató jellegű videókat nézni stb.

Jelenleg "nem érzem jól magam a bőrömben", szeretnék a személyiségemen, attitűdömön változtatni. (Cèltalannak, határozatlannak érzem magam)

Esetleg tudnátok nekem könyveket ajánlani, ami segíthet ebben, hatásos lehet?

A válaszokat előre is köszönöm!

20F



2021. febr. 8. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

A Sutton című könyvet ajánlanám, egy bankrabló életét mutatja be, hibáit az életével kapcsolatban, miben változtatott volna és őszintén rengeteget lehet belőle tanulni az életről és mellette egy k*rva jó könyv.


Elon Musk életrajzi könyvét is ajánlanám, lehet belőle meríteni, céltudatosabbnak éreztem magam a kiolvasása után.


Fegyencedzés című könyvet szintén ajánlom, az edzés segíteni fog az önfejlesztésben.

2021. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Edward de Bono a "hatékony" gondolkodásmódokról ír, emellett Edith Eva Eger könyveit is nagyon ajánlom.


Én nagyon szeretem Brian Grazer: Egy kíváncsi elme és Burnett-Evans: Tervezd meg az életed című könyvét, formálta a világhoz való hozzáállásomat.


Ha meg szépirodalom: Szerb Antal Utas és holdvilág, valamint Sallinger: Franny és Zooey vagy a Zabhegyező című könyve kapcsolódhat a jelenlegi érzéseidhez.

2021. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem teljesen ugyanaz, de nekem a leírt érzésedről kicsit a Sylvia Plath: Üvegbúra jutott eszembe.
2021. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!