Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire lenne "fura", ha a...

Mennyire lenne "fura", ha a történetem Szlovákiában játszódna? Vagy ha nem is lenne megemlítve, hol játszódik, csak abból lehetne sejteni, hogy eurót használnak?

Figyelt kérdés

Mert a történetben nagy szerepet játszik a pénz és nekem az euró sokkal testhezállóbb, mivel szlovákiai vagyok.


Még az sem biztos, hogy feltöltöm majd valahova (mert még csak gondolkodom rajta, hogy mi hogyan legyen), de ha egyszer fent lenne, akkor nektek így, vérbeli magyaroknak, mennyire lenne furcsa?



2021. febr. 11. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Eurót nem csak Szlovákiában használnak...
2021. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz
2021. febr. 11. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Alapjáraton véve nincs olyan, hogy rossz helyszín.
2021. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne fura. A lényeg az, hogy legyen a helyszínhez képest hiteles a sztori (pl. nekem megmosolyogtató, amikor magyar szerzők azért, mert menő, Angliába, USA-ba rakják a sztorit, de nem néznek utána az ottani szokásoknak, közlekedésnek, oktatásnak, étkezésnek stb. és tipikus "magyar" dolgokat hagynak benne). Azon felül meg nekem mindegy, hol játszódik, és az sem gond, ha nem ott, ahonnan a szerző származik.
2021. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. febr. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!