Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elszoktam az olvasástól, de...

Elszoktam az olvasástól, de szeretnék elolvasni egy könyvet. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Gyerekként nagyon szerettem olvasni, minden héten kiolvastam 1-2 könyvet, de utána jött a középiskola és a műszaki egyetem, ahol nem volt idő ilyesmire, hanem mint a veszett egér, össze-vissza kellett keresgélnünk meg kutatnunk anyagokban, és elszoktam attól a nyugodt, kikapcsolt állapottól amiben élvezni lehetne a könyveket


Olyan mintha az agyam is folyamatosan pörögne, meg másra kellene összpomtosítanom, holott nem



2021. febr. 11. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem, mi a kérdés.
2021. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Most mit hittél, erre mit tudunk mondani azon kívül, hogy válassz egy könyvet, ülj le, és kezdj el olvasni?
2021. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olvasástól nem lehet elszokni, ha szerettél olvasni valamikor, akkor arra mindig tudtál volna időt szakítani,és most is megtalálnád a megfelelő könyvet. Tarts egy kis önvizsgálatot, tényleg szereted e még a könyveket és az olvasás. Üdv egy könyvmoly.
2021. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz. Abszolút el lehet szokni az olvasástól, sokkal nehezebb leülni egy könyvvel mint mondjuk a telefonoddal.

Szerintem válassz először valami egyszerűbbet és rövidebbet. Mindenképpen olyan témában ami érdekel. Ha az első pár oldal nem fog meg keress valami mást, ne erőltesd, csak szenvedés lenne. Ha végre találsz olyat, amibe bele tudsz merülni azt erezni fogod úgy is, de próbálkozni kell.

2021. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!