Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a szent...

Érdemes elolvasni a szent Johanna gimit?

Figyelt kérdés
nektek mi a véleményetek róla ? Tetszett nektek ? (16 l )

2021. febr. 11. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez elégge alapkönyv a kistiniknél, szerintem kicsit már idős vagy hozzá, de persze még így is tetszhet. Ha van hozzá kedved érdemes elolvasni
2021. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvass bele az első részbe. Így tizenhat évesen tényleg az ízlésedtől függ, hogy neked való-e, mert korban nagyon a határon vagy. Én pl. 12-13 évesen nagyon szerettem, de gimire már kinőttem belőle, idegesített a főszereplő, el is ajándékoztam a könyveket.
2021. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hmm hat koszi ha már meg van az első rész elkezdem aztán hátha ... ki tudja
2021. febr. 12. 01:14
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Én anno 12 évesen kezdtem el az első fejezetet.

Most, 21 éves fejjel vásároltam meg a teljes sorozatot, és kiolvastam az egészet. 😄

Még felnőtt fejjel is azt tudom mondani, hogy Leiner Laurának remek humora van és egy percre sem untat.

Persze, ennél jóval komolyabb, vérfagyasztóbb és lehetetlenebb tartalmú könyvek sorakoznak a polcaimon, de arra remek, hogy valami elűzve az unalmat és mosolyt csaljon az olvasó arcára.

Némely gyerek beszólásain (főleg Zsoltin) hangosan felröhögtem, ami azért ritka jelenség.

Persze, rengeteg probléma, amik a könyvek fő körvonalai: plátói tiniszerelem, érettségi, menők-kontra-lúzerek szituáció már nem fenyeget, de jó visszagondolni hasonló dolgokra a könyvek által. Már csak azért is, mert én anno nem ilyen idealizáltan szuper gimibe jártam idealizáltan mintapéldány osztálytársakkal és barátokkal.

2021. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem már ilyen 14 évesen is ölte az agysejtjeimet...
2021. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor mondani nektek tetszett könyveket valami ehhez hasonlót ?
2021. febr. 12. 11:04
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj: írhat bárki bármit, - NE ez érdekeljen.

Olvass olyan könyveket, amik a TE érdeklődésedet keltik fel.

Ha ez a Szent Johanna gimi sorozat, akkor legyen az. Nem gondolnám, hogy 16 évesen kinőttél belőle. Az, hogy páran 12-14 évesen már túl voltak rajta, nem jelenti azt, hogy neked már felesleges elolvasni.

Én pl. most szándékosan olyan könyveket keresek, amik az én tizenéves koromban számítottak menőnek, mindenki oda meg vissza volt tőlük, de nekem akkor egyáltalán nem keltették fel az érdeklődésemet.

Ideje megtudnom, hogy volt-e valóságalapja a hype-nak, vagy csak egy ügyes marketingfogással tukmálták őket minden második fiatal kezébe.

Így még költséghatékonyabb is, mert azóta már remek áron lehet leakciózott példányokhoz futni.

2021. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
*leakciózott példányokhoz jutni.
2021. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Próbaképp olvasd el az első részt, aztán meglátod. Én már huszonéves voltam, amikor megjelent az első rész, mivel szeretem az iskolában játszódó történeteket, elolvastam, de nekem időpazarlásnak tűnt. Semmi karakterfejlődés, lapos karakterek, de ez az én véleményem.
2021. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es értek egyet.

Ne foglalkozz mással. Ha neked tetszik, más nem számít. Nem hiszem, hogy 16 évesen kinőtted volna a könyvet. Sok felnőtt, - köztük nagymamák is - olvasták már.

2021. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!