Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ég veled című könyvről kinek...

Ég veled című könyvről kinek mi a véleménye ?

Figyelt kérdés
Van benne szerelmi szál ? Nektek tetszett ?

2021. febr. 12. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van benne szerelmi szál, igaz lassan bontakozik ki. Érdekesek a versenyek, sokat én se tudnék megoldani, szóval elgondolkodtató😎

Tetszett bár kissé depressziós a hangulata, viszont empatikusabbá tesz:D.

Az egést trilógia nagyon jó.

A második trilógia(Bízz bennem, szerintem viccesebb, én sírtam a nevetéstől😂)


Olvasd ki!!😍

2021. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszett. Igen, a második trilógia jobb, miután elolvastam a Bízz bennemet, az első olyan üresnek, darabosnak tűnt. De attól még nagyon jó, nekem jobban tetszett, mint a Szjg. Van benne szerelmi szál.
2021. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor elkezdem majd :)

És a másodikról mi a véleményetek amit nem rég jott ki “bíz bennem “ ?

2021. febr. 13. 17:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaj igen láttam már hogy írtad hogy tetszett 🤦🏽‍♀️😂
2021. febr. 13. 17:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, ahogy az egész trilógiát. Igaz, hogy kicsit lassan bontakozik ki, és néha nekem kicsit túl depis, de amúgy nekem nagy kedvencem. Mindenképpen ajánlom. Negatívumként még esetleg annyi, hogy vannak dolgok, (ami talán a könyv komolyabb üzenete a fiatalok számára), amiket kissé túl gyakran, és bőven fejt ki. De amúgy tényleg nagyon jó.
2021. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A Bízz bennem NAGYON VICCES

Anyukám harmadjára olvassa annyira jó😂

Szakadok minden 20. Oldalon kb

2021. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hmm akkor tuti megveszem😻
2021. febr. 13. 19:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első trilógia persze, hogy depis, mivel a főszereplő lány anyukája halt meg. Nyilván nem olyan egyszerű ezt feldolgozni, az érzések újra és újra előtörnek. Laura nagyszerűen építette fel a történetet, mindenképpen olvasd el!


A Bízz bennem? Hát. Sokat nem tudok hozzátenni, az előző válaszolók már leírták. Csak azt mondom, bajban vagyok, mert így most már a Bízz bennem is helyet foglalt a "kedvenc könyv" listámon. Ez nem ér, soha nem tudok dönteni, erre Laura hoz egy új könyvet, ami miatt még nehezebb választanom! ❤️❤️❤️❤️

2021. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat most nem tudom melyiket kezdjem el 😂... az eg veled vagy szjg mert meg van mind2 de meg nem kezdtem bele
2021. febr. 18. 10:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd az szjg-vel :)
2021. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!