Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurátol melyik a...

Leiner Laurátol melyik a kedvenc könyvetek és miért ?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekel melyik tetszett nektek a legjobban mert szeretnek meg olvasni tőle csak nem tudom melyikkel kezdjem ( bexit már olvastam )

2021. febr. 13. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
SZJG-t nagyon szerettem :) Igazából az egész sorozat magával ragadott, mintha én is odajárnék.
2021. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
A Szent Johanna gimi könyvekből az ötödik, hatodik, hetedik és a nyolcadik könyvek tetszettek, azokat a mai napig néha néha fellapozom. Még az Akkor szakítsunkat kedveltem, nagyon viccesnek találtam.
2021. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Bexi-sorozat the best. Vicces könyv, normális női főszereplő, a főszereplő pasi meg fuuu álompasi✌🏼❤️ Mellékszereplők is nagyon jók, főleg Aszádék :D

Akkor szakítsunk tényleg nagyon vicces, azt is imádtam💞


Szjg kicsit unalmas, de voltak vicces részek az biztos :D

2021. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom a bexit én is imádtam !🥰
2021. febr. 14. 00:59
 5/22 anonim válasza:
69%
Bábel. Egyszerűen annyira felszabadító olvasni, főleg ebben a helyzetben. Nyár, buli, fiatalok. Konkrétan egy legjobb filmet vetítek le a fejemben.
2021. febr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Hmm... Nehéz kérdés.


Sokáig az SzJG volt a kedvencem, és a mai napig szeretem, de így az elmúlt félévben nem csak a jót látom benne, hanem a hibákat is (bár ez - sajnos - a legtöbb könyvvel így van).


A Bexi jó volt, Nagy Márkba azóta is szerelmes vagyok, de valahogy mégse ragadott meg annyira, mint a Szent Johanna, valahogy az alaptörténet, illetve Bexi stílusa túl távol áll tőlem. A Bábelnél ugyanez van (bár tagadhatatlan, hogy az a legviccesebb könyve Laurának).


Az Akkor szakítsunkot, a Közhelyeket illetve a Remekeket még nem olvastam. A Mindig karácsony jó volt, de az se fogott meg igazán.


Az IOV első trilógiája valahogy túl lapos, hiába nagyon jó az alapötlet, valahogy - talán Hanna karaktere, illetve az állandóan ismétlődő monológjai miatt - kicsit, úgymond "laposnak" találtam.


Talán a Bízz bennem a jelenlegi kedvencem. Igaz, nagyon zavar, hogy megint ez a "menőkből kiábrándulás" a téma, csakúgy, mint a Bexiben és az IOVban, nagyon tetszenek a szereplők, maga a könyv hangulata is nagyon jó, plusz jó látni, hogy itt nem csak a Sárán van a hangsúly. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a folytatásban (Kicsit meglepett, hogy már az 1. részben megismertük annak a bizonyos tánctáboros balhénak a részleteit, azt hittem, ez csak később derül ki.), mit sikerül kihozni belőle. És remélem, hogy csak pozitívan fogok csalódni. :)

2021. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

My Best book=SZJG


Nem tudok angolul, de nagyon szeretem a szent johannát!

2021. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Valaki mondja már el: miért lett mindenki lepontozva?
2021. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy nagyon jó kérdés, főleg hogy személyes véleményről van szó:)

Van baj agyban, de ha ebbe lelik örömüket :)

2021. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem értem miért szóljak le sokan az szjg-t 🤷🏽‍♀️
2021. febr. 14. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!