Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok olyan oldalakat...

Mondanátok olyan oldalakat ahol angol könyveket lehet rendelni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Beirod a googliba, hogy "angol nyelvű könyvek", jópár oldalt kidob.
2021. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
2021. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
amazon
2021. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
En is a bookdepo-ról szoktam, csak most nem tudom hogy fog működni ez a vám dolog, valaki esetleg ??
2021. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, mivel kiléptek az Unióból 3. országnak minősül, tehát ugyanúgy, mintha pl. Kínából rendelnél: 22 euro értékig (amibe a postaköltség is beleértendő) nem kell sem áfát sem vámot fizetni...


... egészen 2021 június 31-ig, ugyanis július 1-vel minden a 22 euro alatti csomagok vám- és áfamentessége is megszűnik.


[link]

[link]



(Múlt héten 5000Ft értékben érkezett könyvem az Egyesült Királyságból.)

2021. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább fordítva kéne erre a lóra felülni? Beírod a gúgelba a könyv címét, és ami feljön oldal, azon ezer százalék valószínűséggel meg is lehet rendelni. Persze, ha egy bizonyos könyvre hajtasz, mert ha bármelyik könyv jó, akkor valóban lehet kezdeni a könyvküldő oldalakon, lásd eddigi hozzászólások. Az ember azt hiszi, az ilyesmi csak anekdota, de én tényleg láttam egy párt, akik gerinc színre és aranyozottságra, meg hosszúságra akartak könyvet venni, nyilván az új szekrénysorukhoz illően.
2021. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
booking.com :)
2021. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!