Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak?

Milyen könyvet olvassak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Szabó Magda, valamint Agatha Christie könyveit. Szabó Magdától a kedvencem Az ajtó. Ebből kifolyólag nem vetem meg a mélyebb, elgondolkodtatóbb könyveket sem.

A fantasyt egyáltalán nem szeretem, szóval nálam az ilyen Üvegtrón stb. könyvek teljesen kiesnek.

Nagyon megköszönném, ha valaki ez alapján tudna nekem ajánlani valami jó könyvet :)



2021. febr. 24. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Misztikus krimi ?

Covert-One 81%

magyar nyelvű, regény,krimi


Robert Ludlum – Gayle Lynds: A Hádész faktor

Robert Ludlum – Philip Shelby: A Kasszandra-szerződés

Robert Ludlum – Gayle Lynds: A Párizs opció

Robert Ludlum – Gayle Lynds: Altman-kódRobert Ludlum – Patrick Larkin: Lazarus-vendettaPatrick Larkin: Moszkvai kórJames H. Cobb: Sarkvidéki küldetésKyle Mills: Árész-határozatJamie Freveletti: A Janus-megtorlásKyle Mills: UtópiatervezetJamie Freveletti: A Genf-stratégia

Kyle Mills: Hazafias játszma


-

Robert Langdon 84%

amerikai szerző kaland kalandregény kortárs krimi magyar nyelvű regény thriller


Dan Brown: Angyalok és démonokDan Brown: A Da Vinci-kódDan Brown: Az elveszett jelképDan Brown: InfernoDan Brown: Eredet


1. Dan Brown: Angyalok és démonok 89%


2. Dan Brown: A Da Vinci-kód 85%


3. Dan Brown: Az elveszett jelkép 79%


4. Dan Brown: Inferno 86%


5. Dan Brown: Eredet

__--

Harry Hole 89%

férfi főszereplő krimi magyar nyelvű norvég szerző regény skandináv


Jo Nesbø: DenevéremberJo Nesbø: CsótányokJo Nesbø: VörösbegyJo Nesbø: NemesziszJo Nesbø: BoszorkányszögJo Nesbø: A megváltóJo Nesbø: HóemberJo Nesbø: LeopárdJo Nesbø: KísértetJo Nesbø: PoliceJo Nesbø: SzomjúságJo Nesbø: Kés

2021. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mélyebb, elgondolkodtató, lélekemelő:

Wass Albert, A funtineli boszorkány


Hozzájutni majdnem lehetetlen, ami felbukkan a piacon, rögtön megveszik.

2021. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Daphne Du Maurier: A manderley ház asszonya

és

John Buchan: 39 lépcsőfok

2022. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!