Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van ilyesfajta szöveg a...

Van ilyesfajta szöveg a Bibiliában? ---el kell veszítsd, hogy aztán örökre a tiéd legyen?

Figyelt kérdés
úgy emlékszem valahol találkoztam ezzel, de most rákerestem és igazából semmi találat :D

2021. febr. 26. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Márk, Máté, Lukács evangéliumokat található ez, lehet erre gondoltál.


39Aki megtalálja életét, az elveszti azt, aki pedig elveszti életét énértem, az megtalálja azt.” 25Mert aki meg akarja menteni az életét, elveszti, aki pedig elveszti az életét énértem, megtalálja.


Krisztus követők üdvözülnek, a földön az önző emberek csak a földi anyagi dolgokat birtokolják. Mi az élet célja?


Krisztus mondata nagyon elgonolkoztatóak. Azt is mondta, hogy a mennyei kincsek nem kopnak el, míg a földi javakat moly emészti vagy a rablók viszik el.

2021. febr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
a magnak is el kell halnia hogy termést hozzon-önmagában senki sem képes a "gyümölcstermésre"-ha nincs Isteni irgalom kegyelem -magunk erejéből semmire sem megyünk
2021. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!