Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy népszterűsíthetném a...

Hogy népszterűsíthetném a wattpados sztorim?

Figyelt kérdés
Már régóta írom, de sajnos kevesen olvassák. Facebookon is próbáltam, de nem sokat segített.

2021. febr. 28. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran véleményezd mások történeteit, akkor van esélye, hogy rákattintanak a nevedre.


Facebookon kifejezetten wattpados csoportban hirdess.

2021. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Írj olyat, ami tetszik az embereknek, akkor önfényezés nélkül is beindul.
2021. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írj kommenteket mások története alá (ezzel megoldva egy gyakoris kérdező gondját)! Így nem csak felvidítasz másokat, de úgy mond "láttatod" is a neved. Szerintem ez egy jó dolog.


Továbbá készíts figyelemfelkeltő borítókat, plusz írj ütős történetet! Továbbra is reklámozd magad!

És idővel minden kifizetődik. Igényes történetek íróinak profilját néztem. Nekik is azért van olyan sok olvasójuk, mert már vagy három éve fent vannak WP-n. Valahol el kellett kezdeniük nekik is.

2021. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha belinkeled, én szívesen belenézek :)
2021. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzeZsuSa2513 ***** válasza:
100%
Egyetértek a fentiekkel, én sem tudok mást mondani. Viszont az előzőhöz csatlakozva, ha küldesz linket, én is szívesen beleolvasnék :)
2021. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
wattpad az ilyen "vakard meg a hátam"; ha 100 másik embernek véleményezed az írását, vagy csak úgy elbeszélgetsz velük, akkor majd ők remélhetőleg megnézik a te írásodat is, véleményezik, népszerűsítik...
2021. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat, igyekszem :)

Itt a link: [link]

2021. márc. 1. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!