Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt már olyan, hogy igényelte...

Volt már olyan, hogy igényeltetek egy könyvet a Libri oldalán, ami nem volt készleten és ténylegesen kaptatok is árajánlatot utána?

Figyelt kérdés
Volt néhány könyv amit igényeltem a bolt oldalán, de mindig azt az emailt kaptam, hogy a keresés végül sikertelen volt. Most is függőben van néhány igénylésem és kíváncsi lennék, hogy van e valaki, aki végül ténylegesen kapott tőlük árajánlatot és sikerült megvásárolnia az adott könyvet.

#könyv #igénylés #Libri #Könyv igénylés
2021. márc. 2. 19:39
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem volt, igen, amit sikerült előkeríteniük.

De sajnos olyan is volt, hogy hónapok után nem találták azt, amit szerettem volna.

2021. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez.felesege ***** válasza:
100%
Igen nekem ilyen volt a Vorostorony kincse asszem ez a neve. 2 het volt asszem, de kalt ra egy magyon jo ajanlatot.
2021. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!